אנטי וירוס למחשב עם מערכת הפעלה ווינדוס

חשוב!

חשוב מאוד לעדכן את כל תוכנות ההגנה על המחשב בקביעות. את האנטי-וירוס יש לעדכן כל יומיים לפחות, ואת התוכנות נגד רוגלות יש לעדכן לפני כל סריקה. בלי העדכונים התוכנות לא יכירו את המזיקים החדשים שמופצים ברשת, והמחשב עלול להשאר בסכנה.

עוד טיפים ועצות להגנה

אנטי וירוס לווינדוס מגן על המחשב מפני חדירות של יישומים זדוניים לא רצויים, מתעדכן באופן יום יומי, סורק מחשבך ומדווח על איומים שהתגלו. התקנת תוכנת אנטי וירוס במערכת הפעלה ווינדוס היא חשובה מאוד לשם גלישתך השקטה, וזאת כמובן בהנחה שיש גם חומת אש המופעלת בווינדוס. במערכות Windows XP SP2 ומתקדמות יותר כמו Vista, 7, 8, 10 חומת אש כבר מובנת ומופעלת לפי ברירת מחדל, לכן זה משאיר לך עבודה פשוטה יותר שהיא התקנת אנטי וירוס, כאשר לבחירתך זמינים פתרונות אבטחת מידע מיצרנים שונים.

Windows PC

נכון להיום, רוב המחשבים החדשים נמכרים כבר עם ווינדוס בפנים, ובמקרים מסוימים גם עם אנטי וירוס מותקן לתקופת ניסיון או אפילו לשנה. יחד עם זאת, את הווינדוס ותוכנת האנטי וירוס עצמם יש לעדכן באופן סדיר. את מערכת ההפעלה מעדכנים על ידי התקנת עדכונים חשובים על מנת לסגור פרצות אבטחה בה, ואנטי וירוס בדרך כלל מתעדכן אוטומטית כל יום במחשבים המחוברים לאינטרנט.

Antivirus Windows 10

אנטי וירוס לווינדוס חייב להיות מותקן בכל מחשב, אחרת השימוש בו והגלישה באינטרנט הופכים להיות איטיים משמעותית מהרגיל, וגם עבודה עם הקבצים מתחילה לעצבן את האנשים אפילו הכי סבלניים. ולהיפך, אחרי התקנת אנטי וירוס במערכת הפעלה ווינדוס המחשב, גם לא הכי חדש, מתחיל להחזיר את הביצועים הרגילים, הגלישה באינטרנט הופכת לבטוחה ומוגנת, המאפשרת בבטחה לתקשר עם כל העולם, להתחבר לרשתות חברתיות ולחיות חיי האינטרנט מלאים.