אנטי וירוס לעסק

Server

אנטי וירוס לעסקים וארגונים שונה משמעותית מפתרון דומה שמיועד להגן על מחשבים ביתיים. מוצרי אבטחת מידע עבור ארגון או עסק מתאימים לתחנות קצה ולשרתים, כולל שרתי קבצים ודואר אלקטרוני, אשר מאפשרים לאנשי מערכת לבצע התקנה מרוכזת ופשוטה בכל התחנות משרת אחד.

לאנטי וירוס העסקי יש אפשרויות רחבות בנושא בקרת עמדות וניהול מדיניות האבטחה, דיווחים והתראות למנהלי הרשת, עדכונים אוטומטיים של מסד הנתונים ועוד.

באפשרותך לראות הבדלים בין פתרונות הגנה עסקיים שונים על ידי לחיצה על כפתור עם שם היצרן, ולקבל הצעת מחיר מסודרת לדואר האלקטרוני תוך כמה דקות.

ESET
אנטי וירוס איסט

אנטי וירוס ESET לעסקים מאפשר לפרוס הגנה חזקה ויעילה בכל נקודות קצה, בשרתים ובמכשירים ניידים.

לאנטי וירוס ESET העסקי יש כמה גרסאות המאפשרות לספק רמות שונות של אבטחת נתונים בעסקים וארגונים מכל הגדלים. כמות המינימלית של מחשבים להגנה היא 5, בהמשך אפשר להגדיל כמויות כאשר כל צעד הוא עוד חמישה מחשבים.

תהליך התקנה מאפשר לחסוך זמן ומשאבים בעסק או ארגון על ידי פריסת ההתקנה בכל המחשבים מתוך קונסולת ניהול בשרת, בהמשך אפשר בקלות להוסיף או להסיר התקנים ולפקח על אבטחה ברשת הארגונית. מערכת ניהול מספקת קבלת הודעות עבור אירועי אבטחה מתרחשים ומאפשרת למנהלי הרשת להגיב מייד מכל מקום שבו הם נמצאים.

Kaspersky
אנטי וירוס קספרסקי

אנטי וירוס קספרסקי לעסקים וארגונים מיועד להגן על תחנות ושרתים ברשתות של 5 או יותר מחשבים.

לעסקים קטנים עם 5 עד 50 מחשבים מתאימה חבילת Kaspersky Small Office Security, המסוגלת לאבטח מידע עסקי רגיש בתחנות, בשרתים ובמכשירים סלולריים או טאבלטים עם אנדרואיד מפני איומים שונים.

עבור ארגונים ועסקים גדולים עם 50 או יותר מחשבים תתאים אחת מחבילות Kaspersky Endpoint Security, לאבטחה מקיפה על שרתים ותחנות, שערי אינטרנט, אבטחת דואר אלקטרוני, שיתוף הפעולה וניהול מערכות. הפתרון זמין בגרסאות שונות: Select, Advanced ו Cloud, ובכך נותן למנהל הרשת את כל הכלים הנדרשים כדי לספק אבטחת נתונים ברמה הנדרשת.