תוכנות אנטי וירוס AVG עדיין תומכות במערכת הפעלה חלונות 7

לאחרונה חברת מיקרוסופט הודיעה, כי החל מתאריך 14 לינואר 2020 היא מפסיקה את התמיכה במערכת הפעלה שלה חלונות 7. המחשבים עם מערכת הזאת מותקנת ימשיכו לפעול, אבל מיקרוסופט לא תספק יותר תמיכה טכנית, עדכוני אבטחה ועדכוני תוכנה למערכת הפעלה חלונות 7.

AVG Supports Windows 7

הבשורות הטובות בכך שפתרונות AVG ימשיכו להגן על משתמשי Windows 7 על ידי אספקת עדכוני מסד הנתונים ועדכוני תוכנה באנטי וירוס חינמי AVG Antivirus Free ובחבילת אבטחה AVG Internet Security. חשוב לציין: יחד עם זאת שמשתמשי חלונות 7 עדיין יקבלו הגנת אי וי ג'י העדכנית מפני וירוסים, תוכנות זדוניות ואיומים אחרים, היצרן לא ממליץ להמשיך ולהשתמש במערכת הפעלה שלא נתמכת יותר על ידי מיקרוסופט.

כאשר ב 26% מכל המחשבים עדיין מותקנת חלונות 7, זאת אומרת שמיליוני לקוחות עדיין משתמשים בה. אי וי ג'י מבטיחה להמשיך ולדאוג לאבטחה ופרטיות הלקוחות שלה. הרבה לקוחות מרוצים ממערכת הפעלה המוכרת להם, אז אף אחד לא מצפה שדרוג מסיבי לחלונות 10. במקום להתקין Windows 10 במחשב הנוכחי חברת מיקרוסופט ממליצה לשדרג מחשב לחדש, אבל לא כל אחד מוכן להשקיע בקניית מחשב חדש. ברגע זה לא ידוע לכמה זמן בדיוק פתרונות אבטחה של אי וי ג'י ימשיכו את התמיכה בחלונות 7, אבל הצפי לפחות לשנתיים הבאות.


שוחררה אפליקציית Norton Family 5.6 עבור אנדרואיד

שוחררה אפליקציית Norton Family 5.6 עבור אנדרואיד

גוגל תמשיך לתמוך בדפדפן כרום עבור חלונות 7

גוגל תמשיך לתמוך בדפדפן כרום עבור חלונות 7

שוחררה גרסה חדשה של ESET Mobile Security עבור אנדרואיד

שוחררה גרסה חדשה של ESET Mobile Security עבור אנדרואיד