יותר מ 28 אחוזים מההורים חוששים מתוכן פוגעני באינטרנט

על פי הדיווח של Kaspersky Family, יותר מרבע של הורים ברחבי העולם עם ילדים בגילאים מ 7 עד 12 משוכנעים כי תוכן פוגעני (אלימות או פורנו) הוא הסיכון הגבוה ביותר עבור הילדים כאשר הם גולשים ברשת האינטרנט. תוכן מהסוג הזה אפשר למצוא היום בכל מקום באינטרנט, אפילו בפרסום בתוך אפליקציות. בקרת הורים של קספרסקי Safe Kids עבור Windows זכתה בפרס בקרת הורים מאושרת מאת AV-Comparatives בשנת 2019 ועוזרת להגן על ילדים מפני תוכן לא מתאים.

Kaspersky Safe Kids

ילדים יכולים לגלות לתוכן כזה בטעות, ותוכנת בקרת הורים איכותית יכולה להקטין את הסיכונים להיתקל בתוכן מזיק בזמן שהם גולשים. עם זאת, כל פתרון לבקרת הורים מתפקד בצורה שונה וזו משימה לא פשוטה עבור ההורים לבחור בפתרון הנכון. על מנת לגלות את הכלי הטוב ביותר להגנה על ילדים הגולשים באינטרנט, החברה AV-Comparatives מבצעת מדי שנה בדיקות הסמכה עבור ספקי תוכנות שונות של בקרת הורים. כדי לעבור הסמכה, המוצר הנבדק חייב לחסום לפחות 98% מהאתרים הפורנוגרפיים, לכלול רק כמה אזעקות שווא באתרים ידידותיים לילדים, ולא יתגלה באגים לא פתורים במהלך הבדיקה.

Kaspersky Safe Kids הצליחה להשיג יתרון תחרותי על ספקים אחרים המשתתפים בזכות טכנולוגיית סינון התוכן המשופרת שלה. הטכנולוגיה משלבת מספר גישות המאפשרות זיהוי מדויק של תוכן בלתי הולם: היא כוללת גם גישות היוריסטיות וגם למידת מכונות (ML). הפתרון משתמש בגישות היוריסטיות כאשר יש צורך לנתח את קוד ה HTML של אתר (טבלאות, כותרות, פסקאות ועוד). בעזרת למידת מכונות, טכנולוגיית הסינון מועשרת בהיוריסטיקות המדויקות ביותר.


שוחררה אפליקציית Norton Family 5.6 עבור אנדרואיד

שוחררה אפליקציית Norton Family 5.6 עבור אנדרואיד

גוגל תמשיך לתמוך בדפדפן כרום עבור חלונות 7

גוגל תמשיך לתמוך בדפדפן כרום עבור חלונות 7

שוחררה גרסה חדשה של ESET Mobile Security עבור אנדרואיד

שוחררה גרסה חדשה של ESET Mobile Security עבור אנדרואיד