אנטי וירוס הכי טוב ומומלץ

חשוב!

יש וירוסים, שמתחזים לתוכנות אבטחת מידע רלוונטיות, לכן מומלץ מאוד, לפני שמורידים ומתקינים תוכנת אנטי-וירוס לא מוכרת, לקבל כמה שיותר מידע על תוכנה עצמה ועל היצרן שלה, עדיף ממקורות מידע שונים, כמו פורומים, בלוגים ואתרי האינטרנט של אבטחת מידע.

עוד טיפים ועצות להגנה

אנטי וירוס טוב נועד להגן על מחשב מפני וירוסים ואיומים אחרים. פתרון הגנה הכי טוב מומלץ חייב לספק אבטחת מידע איכותית ובזמן אמת מכל הסכנות, בלי להפריע למשתמש עם הודעות קופצות והתראות חוזרות, וגם בלי להאט את ביצועי המחשב.

עלייתם של התקנים בעלי יכולת אינטרנט בשימוש יומיומי שינתה את חיינו לתמיד, אך נתנה למומחי אבטחת מידע אתגר רציני בפיתוח תוכנות אנטי וירוס. התוכנה חייבת להיות קלה בהתקנה, פשוטה בשימוש, אך יחד עם זאת חזקה בגילוי והסרת האיומים.

Antivirus

משתמשי מכשירים שונים צריכים היום אנטי וירוס חזק ויעיל כדי להדוף את התקפות זדוניות, כדי לשמור על המחשבים שלהם פעילים ביעילות, וגם כדי לשמור על הזהויות המקוונות והמידע האישי. לחבילות אנטי וירוס בתשלום יש תכונות רבות כדי להגן על הילדים באינטרנט, לנהל אבטחה על מכשירים ניידים, ולנטר חומת אש של המחשב, עדכוני תוכנה ויישומים אחרים. אבל חלק מהמשתמשים פשוט לא רוצים - או לא יכולים - לשלם עבור אותם תכונות נוספות.

ESET
Kaspersky
Norton
McAfee

למרבה המזל, אם אנטי וירוס מותקן ועדכני אפשר לשמור על המידע בטוח מפני הסכנות למרות כל האיומים המתפתחים ומתפזרים ברשת האינטרנט, וללא צורך בהתקנת פתרונות הגנה נוספים באותו מכשיר.

הדרך היחידה לגלות מהו אנטי וירוס הכי טוב וגם הכי מומלץ היא לנסות מספר תוכנות אנטי וירוס, להשתמש בהם למשך תקופת ניסיון ולהשוות רמות ההגנה ורמות ההפרעה לפעילות. רק אחרי זה נוכל לדעת באמת איזה אנטי וירוס הכי טוב מומלץ בגילוי וירוסים ותוכנות זדוניות, ואיזה מהם משפיע הכי חזק על ביצועי המערכת.