תוכנות אנטי-וירוס להורדה חינם

חשוב!

חשוב לסרוק את המחשב מפני מזיקים לעיתים די תכופות. יש לסרוק את המחשב עם תוכנת אנטי וירוס לפחות פעם בשבוע, עם תוכנת האנטי רוגלות לפחות פעם בשבועיים, ועם תוכנת האנטי רוגלות השניה (במידה ויש) פעם בחודש.

סריקות אלו נועדו לשמור על המחשב, ואם מבצעים אותם לעיתים רחוקות, המחשב עלול להגיע כבר למצב בלתי-הפיך.

עוד טיפים ועצות להגנה
שימו לב!

אף תוכנת אנטי וירוס בחינם לא יכולה להיות באותה מידה יעילה בהגנת מחשבים כמו פתרון אבטחת מידע בתשלום מיצרנים המובילים. ואם החלטתם להשתמש בגרסאות פרוצות, אז אף אחד לא יבטיח לכם פעילות ראויה של התוכנית במחשב.

ESET
ESET

אנטי וירוס ESET NOD32 נועד להגן על מחשבים ביתיים ומשרדיים מפני מגוון רחב של איומי האינטרנט של היום. התוכנה קלה בשימוש ולא דורשת הרבה משאבים של מחשבך, אחת התוכנות מסוג להתקין ולשכוח ממנה עד שהיא מזהה איום. אנטי וירוס ESET NOD32 הינו בעל מהירות הסריקה הגבוהה ביותר, והוא היעיל ביותר בהגנה על המחשב.

רכישה / חידוש גרסת ניסיון
Kaspersky
Kaspersky

אנטי וירוס Kaspersky זה פתרון האנטי וירוס החזק ביותר בעולם מבחינת היכולות שלו לזיהוי והסרת המזיקים המתוחכמים של היום. בנוסף, התוכנה מצוידת במספר כלים מיוחדים המאפשרים לה להתמודד עם כל הסוגים של תוכנות זדוניות, תוכניות ריגול, דואר זבל ועוד. מומלץ להתקין את האנטי וירוס קספרסקי במחשבים חדשים.

רכישה / חידוש גרסת ניסיון
Norton
Norton

אנטי וירוס Norton מבית סימנטק הוא פתרון הגנת נתונים מוכר לכולם מזה שנים רבות הודות לקלות שלו בהתקנה, בשימוש ובהגדרות, כמו גם הודות לסריקות וירוס מהירות ועדכונים קטנים. לתוכנה יש ממשק גרפי מאוד ידידותי למשתמש, שמאפשר בקלות להגדיר אותה להגיב במקרים מסוימים הקשורים לאבטחת המידע במחשב.

רכישה / חידוש גרסת ניסיון
McAfee
McAfee

אנטי וירוס McAfee הינו אנטי וירוס מוכר ברחבי העולם, שכולל גם מודול אנטי ריגול למניעת דליפה של נתונים אישיים כמו מספרי כרטיסי אשראי או פרטים רגישים אחרים לרשת האינטרנט. הפתרון מתאים לאבטחת מחשבים נייחים וניידים, בבית ובמשרד ממגוון רחב של איומי הרשת המודרניים, שמסכנים את פרטיות המשתמשים.

רכישה / חידוש גרסת ניסיון
Dr.Web
Dr.Web

תוכנות אנטי וירוס Dr.Web הם פתרונות אנטי וירוס להגנה חזקה ובלתי נפרצת על מחשבים ביתיים ומשרדיים, שפועלים על מערכות הפעלה Windows. התכונות של אנטי וירוס כוללות גם הגנה על דואר אלקטרוני מפני ספאם, שמגיע למחשב המשתמש דרך האינטרנט. לתוכנת אנטי וירוס Dr.Web יש גרסה חינם לשימוש פרטי ולא מסחרי.

רכישה / חידוש גרסת ניסיון
AVG
AVG

תוכנה זו היא תוכנת אנטי וירוס ידועה ומוכרת להגנת מחשבים ביתיים ומשרדיים מפני ווירוסים, תוכנות ריגול ותוכנות זדוניות אחרות. לאנטי וירוס AVG יש גרסה חינמית ללא הגבלת תקופת השימוש. התוכנה היא קלה ופשוטה להפעלה ולשימוש, ולא תאט את המחשב שלך (אודות לדרישות מערכת נמוכות). עדכון התוכנה מתבצע באופן מהיר ופשוט. תוכנה מומלצת לכל המשתמשים.

רכישה / חידוש גרסת ניסיון
Bitdefender
Bitdefender

תוכנת הגנה Bitdefender זה אנטי וירוס פשוט ונוח לשימוש, המסוגל להגן על מחשבים ממגוון רחב של איומי האינטרנט, יחד עם השפעה מינימלית על משאבי המערכת. פתרונות ביטדיפנדר פועלים ברקע ומבצעים סריקות וירוסים, במידה והתגלתה הסכנה, הם מיד מנטרלים אותה ומדווחים על כך למשתמש.

רכישה / חידוש גרסת ניסיון