אנטי וירוס לסמארטפון או טאבלט עם אנדרואיד

חשוב!

חשוב מאוד לעדכן את כל תוכנות ההגנה על המחשב בקביעות. את האנטי-וירוס יש לעדכן כל יומיים לפחות, ואת התוכנות נגד רוגלות יש לעדכן לפני כל סריקה. בלי העדכונים התוכנות לא יכירו את המזיקים החדשים שמופצים ברשת, והמחשב עלול להשאר בסכנה.

עוד טיפים ועצות להגנה

אנטי וירוס לאנדרואיד נועד להגן על מכשירך החכם מפני וירוסים, סוסים טרויאנים ואיומים אחרים. פתרונות הגנה הכי טובים והמומלצים למשתמשי אנדרואיד מציעים אפשרויות רחבות יותר, כמו מחיקה מרוחקת של נתונים אישיים ממכשיר שנגנב, איתור המכשיר, סינון שיחות והודעות SMS ועוד.

Android Antivirus

חאקרים ונוכלים ברשת המפיצים ווירוסים ויישומים זדוניים רבים תמיד היו ויהיו, ולצערנו המשתמשים ברוב המקרים פשוט לא מודעים לסכנות ולא מבצעים פעולות זהירות שונות שיעזרו להם להגן על סמארטפון או טאבלט, כמו למשל לא להוריד אפליקציות לא מוכרות משוק המקוון של גוגל. בנוסף לאיומים מתוחכמים שונים שעלולים לפגוע במחשבך האישי, גם מכשירי סלולר החכמים וטאבלטים עם מערכת הפעלה אנדרואיד, שהתפתחו באופן משמעותי מאוד בשנים האחרונות, הפכו לפלטפורמה פופולרית מאוד לאותם חאקרים ופושעי אינטרנט אחרים.

הדרך הבטוחה לדעת מהי תוכנת אנטי וירוס הכי טובה והכי מתאימה לאנדרואיד שלך היא לנסות מספר תוכנות אנטי וירוס שונות, להשתמש בהם לתקופת ניסיון מסוימת ולהשוות רמות ההגנה ורמות ההפרעה לפעילות מכשירך. אחרי שניסית מספר אנטי וירוסים שונים באנדרואיד שלך, תוכל לדעת באמת איזה מהם הכי טוב, הכי חזק בגילוי וירוסים ותוכנות זדוניות, ועד כמה הוא משפיע על ביצועי האנדרואיד

Google Play Antivirus